3

4

Analytics
Engineering

Gain access to complex ‘big data’ transformed into easy-to-understand analysis in matter of days, without the unnecessary change of existing ERP, CRM or other underlying systems.

  • We develop, construct, test & maintain complete data architecture and transform the raw data into clean data sets.
  • Empower your users to answer their own questions utilizing visual-based data discovery, interactive dashboards and augmented analytics.
Jak to robimy?

Wiodące na rynku rozwiązania

Bezproblemowa integracja źródeł infromacji z minimalnym wkładem inwestycyjnym w uzupełnienie istniejącej infrastruktury Microsoft 365. Rozpowszechniaj wiedzę w całej organizacji, zachowując dokładność, spójność i bezpieczeństwo danych firmy.

FAQs

Zobowiązujemy się do dostarczania lepszych rezultatów.

Ze zdecydowaną większością klientów zaczynamy od podpisania umowy of poufności, aby zademonstrować nasze ciągłe zobowiązania w zakresie ochrony danych i prywatności.

Następnie uzyskujemy dostęp do infrasturktury danych, zazwyczaj zaczynając od księgowości, przechodząc przez inne podstawowe procesy produkcyjne w zależności od rodzaju firmy i branży.
W zależności od złożoności Twojej organizacji, w ciągu tygodnia skontaktujemy się z Tobą z pierwszymi raportami.

Dopóki pliki zawierają spójność danych, nie zależnie od systemu jesteśmy w stanie je przetworzyć.

Bezpośredni dostęp do bazy danych jest najbardziej preferowanym sposobem, ale możemy pracować z dostępem API, eksportem danych, plikami lokalnymi, a jeśli nie ma innego wyboru, nawet z dokumentami papierowymi (*).

* zdecydowanie odradzamy dalszą pracę w ten sposób ze względu na efektywność.

Są dwa materialne elementy naszej usługi i jeden niematerlialny.

Otrzymujesz dane w łatwym do zrozumienia formacie za pomocą nowoczesnego narzędzia do analizy biznesowej oraz masz dostęp do naszego zespołu.

Współpracujemy z Tobą, aby pomóc Ci lepiej zrozumieć Twój biznes alkalizując go z nowej perspektywy, zaczynając od ustalania strategii aż po szczegóły transakcyjne jeżeli będzie to potrzebne.

Niematerialną częścią naszej usługi jest lepsze zrozumienie przez zewnętrznych doświadczonych konsultantów, którzy pomogą Ci w efektywnym rozwoju Twojej firmy.

W przeciwieństwie do zakupu nowego modułu ERP lub nowego systemu, nie pobieramy żadnych opłat z góry ani opłat za integrację.

To co oferujemy to nasza usługa oraz współpraca na bieżąco.

Początkowo inwestujemy czas i wysiłek, aby Twoja firma nabrała rozpędu, podczas gdy pobieramy miesięczną opłatę, która odzwierciedla nasz wkład i zaangażowanie.

Opłata obejmuje konfigurację, dostęp do narzędzia analitycznego, stałą jego konserwację, pomoc twojemu zespołowi oraz czas spędzony z członkami naszego zespołu.

Żadna firma nie jest taka sama, podobnie jak nasze podejście do każdego z naszych klientów. Indywidualnie oceniamy sytuację, potrzebne systemy i wymagania, zanim przedstawimy stałą miesięczną opłatę.

Tak.

A dłuższa odpowiedź to zdecydowanie tak.

Zdecydowaliśmy się na korzystanie z istniejących bezpiecznych platform wspieranych przez Microsoft Azure i Microsoft 365.

Mimo naszego doświadczenia informatycznego, które pozwalałby nam na stworzenie własnych systemów sądzimy, że poleganie na sprawdzonych narzędziach jest najrozsądniejszym wyborem.  

Częścią naszej usługi jest upewnienie się, że Twój zespół jest gotowy i pewny siebie, aby korzystać z naszego narzędzia i naszych usług. Zapewnimy Ci ciągłe wsparcie, szkolenia i ciągły rozwój, aby mieć pewność, że jesteś zawsze na bieżąco.